Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı

Gencebay'ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi

Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı

Orhan Gencebay'ın gıda zehirlenmesi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu iyi olduğu belirtilen Gencebay'ın dondurmadan zehirlendiği belirtildi. 

Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Twitter'da usta sanatçı Orhan Gencebay'ın gıda zehirlenmesi nedeni ile hastanede  kaldırıldığını duyurdu.

Onur Akay, Twitter'da Gencebay'la çekilen bir fotoğrafıyla birlikte  "Dün gece ateşi yükselen değerli sanatçımız Orhan Gencebay hastaneye kaldırıldı. Gencebay'a gıda zehirlenmesi teşhisi konuldu. Geceyi hastanede geçiren ve tedavisi devam eden ustamıza acil şifalar dilerim"  paylaşımında bulundu 

CNNTürk'te yer alan habere göre, Onur Akay, kendisine ulaşan gazetecilere ise  "Dün gece evinde yediği dondurmadan zehirlenmiş. Karnı şişen ve şiddetli baş ağrısı ile yoğun halsizlikten şikâyet eden Orhan Gencebay'ı ambulansla hastaneye kaldırmışlar. Çok sevdiği ballı bademli dondurmadan zehirlendiği anlaşılmış. Değerli sanatçımız, hastanede yükselen ateşi ve gece boyunca kritik seyreden durumuyla, yakınlarını endişelendirmiş. Şu an sağlık durumu iyi" açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2018, 12:55

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER