Organize suç örgütü lideri Çakıcı'dan ‘genel af’ isteyen Bahçeli’ye teşekkür

Bahçeli isim vererek af çağrısında bulunmuştu

Organize suç örgütü lideri Çakıcı'dan ‘genel af’ isteyen Bahçeli’ye teşekkür

Tutuklu organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘genel af’ çağrısına teşekkür ederek, “Ben ülkücüyüm, hiçbir parti gözetmeksizin ölçüm devletin bekasıdır” dedi.

Odatv’nin aktardığına göre Çakıcı, avukatı aracılığıyla bir mesaj yollayarak Bahçeli’ye teşekkür etti.

Çakıcı’nın mesajı şöyle:

“Ömrünü adı gibi devlete adayan Sayın Bahçeli’nin mecliste benimle ve arkadaşım Kürşat Yılmaz’la ilgili ayrıca tüm kader mahkumları ile ilgili söylemlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Ben ÜLKÜCÜYÜM, hiçbir parti gözetmeksizin ölçüm devletin bekasıdır. Seçimlere 15 (onbeş) gün kala mutlaka bir yazı daha yazacağımın bilinmesini isterim. 24 Haziran’da yapılacak seçimler, milletimize İslam dünyasına ve yaşadığımız coğrafyaya hayırlara vesile olmasını Rabbim’den niyaz eder, devletimizin bekasına gönül vermiş 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımıza saygılarımla arz ederim.”

‘Genel af’ çağrısında bulunan Bahçeli, “Peki, ülkü ve ülke sevdalısı olan, davalarının gözü kara yiğitleri olarak bilinen mesela Alaattin Çakıcı, mesela Kürşat Yılmaz, 100 bin ülkücünün imzasıyla aday gösterilseydi, bu kahramanlarımız için de cezaevinden çıkarılmaları için bir kampanya yapılacak mıydı?” demişti.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 21:44

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER