Ömer Çelik: 'FETÖ' dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor

'FETÖ' ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sürecektir.'

Ömer Çelik: 'FETÖ' dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor

New York’un en işlek caddelerinden Time Square'daki reklam panolarında yer alan ‘Stop Erdoğan’ yazısına tepki gösteren AKP Sözcüsü Ömer Çelik, "'FETÖ' ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor" iddiasında bulundu.

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, New York’un en işlek caddelerinden Time Square'daki reklam panolarında yer alan ‘Stop Erdoğan’ yazısına tepki gösterdi. 

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Çelik, "'FETÖ' Terör Örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir. 'FETÖ', Türkiye’ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır" dedi. Gülen hareketinin bu reklamla 'ihanetlerine yeni bir sayfa eklediğini' savunan Çelik, "'FETÖ' ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor" ifadelerini kullandı.

'TÜM İHANET PROJELERİNİN GÖNÜLLÜ KÖLESİDİR'

AKP Sözcüsü Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:

"FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. 'FETÖ' yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir.

Cumhurbaşkanımızın arkasında milletimizin iradesi ve desteği var. 'FETÖ'nün arkasında ise Türkiye düşmanı şebekeler var. 'FETÖ' ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir."

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER