Okan Bayülgen’in programında ‘eylem’

Bayülgen’in programında bir kadın soyunarak eylem yapmak istedi

Okan Bayülgen’in programında ‘eylem’

Ayşe öğretmen’in  Beyaz Show'a telefonla bağlanarak ‘ çocuklar ölmesin’ çağrısının üzerinden çok geçmeden Okan Bayülgen’in programında da bir kadın üzerini çıkararak eylem yapmak istedi.

Canlı yayına devam eden Bayülgen, “Bunun da arkasındayım ama ben bu kanalı korumak zorundayım, ben başına gelebilecek olanlardan dolayı seni de korumak zorundayım” diyerek kadını ikna etti.

Dün gece Star TV’de canlı yayınlanan DaDa programında yaşanan olayda, stüdyodaki bir seyirci üstünü çıkararak eylem yapmak istedi.

Kadının yanına giden Bayülgen, onu ikna ederek üstünü giymesine yardımcı oldu. Ardından seyirciyi kendi sandalyesine yerleştiren Bayülgen, canlı yayın krizini konuşarak aştı. Genç kadının neden eylem yapmak istediği, öğrenilemedi.

Bayülgen, eylem yapmak isteyen seyirciye, şunları söyledi: “Bir eylem yapmak istiyorsun. Gayet iyi anlıyorum. Hem benim programım hem Beyazıt Öztürk’ün programı bu konuda kullanılabilir bir alan. Ama onunda benimde bununla başa çıkmamız lazım. Protesto haklarının korunmasından yanayım. Soyunarak mı protesto etmek istiyorsun? Bence evet. Bunun da arkasındayım ama ben bu kanalı korumak zorundayım, ben başına gelebilecek olanlardan dolayı seni de korumak zorundayım.”

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2016, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER