Öğrencileri Duman konseri diye otobüslere bindirip AKP mitingine götürdüler!

Zaytung haberi değil; Ankara'da 150 öğrenci etkinlikte Duman konseri olacağı yalanıyla kandırılıp otobüslerle etkinliğe götürüldü

Öğrencileri Duman konseri diye otobüslere bindirip AKP mitingine götürdüler!

Ankara'da bir grup lise öğrencisinin Duman konseri diye otobüslere bindirilip götürüldüğü etkinliğin AKP mitingi olduğu ortaya çıktı.

İleri Haber’in haberine göre miting alanlarını doldurmak için valilere talimat yağdıran AKP’liler bu sefer de AKP Gençlik Kolları’nın düzenlediği ‘Gençlik Buluşması’ etkinliğinde salonu doldurmak için öğrencileri kandırdı.

AKP’liler, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de katıldığı AKP Gençlik Kolları’nın düzenlediği ‘Gençlik Buluşması’ etkinliğinde salonu doldurmak için öğrencileri kandırdı. Ankara Yenimahalle Yahyalar Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi’nden yaklaşık 150 öğrenci etkinlikte Duman konseri olacağı yalanıyla kandırılıp otobüslerle etkinliğe götürüldü.

‘OKUL MÜDÜRÜ GÖZ YUMDU’


Yaşananları anlatan bir öğrenci, geri dönmek isteyen öğrencilerin güvenlikler tarafından engellendiğini belirterek, okuldan öğrencilerin kandırılarak etkinliğe götürülmesine okul müdürü ve müdür yardımcısının göz yumduğunu savundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2015, 14:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
uyumayın sorgulayın
uyumayın sorgulayın - 3 yıl Önce

neden video yada adam akıllı öğrencilerin resmi yok ? ? ?

uyanınöğrenin
uyanınöğrenin - 3 yıl Önce

ben gönderi̇yi̇m i̇stersen :) bizzat ordaydım

gönder gelsin
gönder gelsin - 3 yıl Önce

Madem ordaydın gönder keke