Nihat Hatipoğlu'ndan ateistlere hakaret

Ramazan programı yapan Hatipoğlu, ateistleri 'şeytan" ile kıyasladı; hakaret etti...

Nihat Hatipoğlu'ndan ateistlere hakaret

Televizyondaki bir Ramazan programında sorulara cevap veren Nihat Hatipoğlu, ateistlerin babasının şeytan olduğunu, şeytanın bile Allah'ın varlığını kabul ettiğini söyleyerek, "Eşim ateist oldu" diyen bir kadınla nikahın geçersiz olduğunu öne sürdü.

ATV'de Ramazan programı yapan Nihat Hatipoğlu, ateistleri "şeytan" ile kıyaslayarak hakaret etti.

Hatipoğlu, eşinin ateist olduğunu söyleyen bir kadına cevap olarak, kocasının Allah'ı inkar etmesi halinde Müslüman olmayacağını, dolayısıyla da nikahlarının geçersiz olacağını söyledi.

Hiçbir ateistin Allah'ı inkar ettiğine inanmadığını söyleyen Hatipoğlu, "Şeytan bile Allah'ı inkar etmiyor. Ateistlerin en büyük babası şeytan. Şeytan onlardan çok daha temizdir" dedi.

SoLportal'da yayınlanan haber ve görüntüler için tıklayınız...

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2014, 12:35

YORUM EKLE
YORUMLAR
bülbüller
bülbüller - 6 yıl Önce

...

bülbüller
bülbüller - 6 yıl Önce

...abartmakta üstünüze yok bizzat programı izledim şeytan bile beni sen ateşten yarattın diyor lafi nerelere çeki̇yorsunuz i̇şi̇ni̇z saldiri

Canbaba
Canbaba - 6 yıl Önce

...muhtemelen aldığı astronomik rakamların ateistler tarafından sosyal medyada vurgulanmasına çok bozulmuş hoşgörü din sahibi abimiz...

Halil
Halil - 6 yıl Önce

...uydurmayın. hoca ateleri ötekileştirmeyin dedi. onlar içinde çok vicdanı insanlar var dedi. i̇nançsızlığın kaynağı şeytandır dedi.

demokrat haber2e
demokrat haber2e - 6 yıl Önce

...sizin kadar komik bir site görmedim :)) bonzai mi içtiniz oğlummm.

SIRADAKİ HABER