Nihal Olçok'tan Sedat Peker'e çağrı: Bu konu Türkiye’yi başka bir yere taşır

Sedat Peker, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklamada bulunmuştu

Nihal Olçok'tan Sedat Peker'e çağrı: Bu konu Türkiye’yi başka bir yere taşır

15 Temmuz'da eşini ve çocuğunu kaybeden Nihal Olçok,  organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e 15 Temmuz çağrısında bulundu.

Sedat Peker’e seslenen Olçok, Peker’in “Bu kişilere karşı bir soruşturma yapılamazken bizler 15 Temmuz şehitlerimizin ruhlarının mutlu olduğuna gerçekten inanabilir miyiz? Şehitlerimiz bu vatan için öldüler, bu haramiler milleti soysun diye değil” paylaşımına şu yanıtı verdi:

“Değiller sayın @sedat_peker, hadi gel birlikte ruhlarınız huzura erdirelim mi birader? Şu #15Temmuz hatırına, şehitlerin hürmetine sen sor ben anlatayım, ben sorayım sen anlat. Çünkü bu konu Türkiye’yi bir yerden alır başka bir yere taşır. Lokasyon at yeter, ben gelirim.”

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021, 14:26

YORUM EKLE
YORUMLAR
ne desek ki
ne desek ki - 2 hafta Önce

times meydanında reklam vermişler bu ülkenin parası o kadar çok ki nereye harcayacaklarını bilemiyorlar o derece.ulen zaten mantıken bu fiili gülen yaptıysa o amerikan himayesinde amerika himayesinde olan bir yerde reklam vermek ne kadar akıl işi.her şeyleri yalan sahte tarih yazmaya çalışıyor ama olmuyor sadece tek gerçeklik kandırılmış bir kitlenin birilerinin siyasi rantları uğruna pisi pisine ölmüş bu ülkenin vatandaşıdır geri her şey yalan dolan.birde herkes yaptığının bedelini ödüyor bu sedat pekerde bu kadında zamanında hatta dışardaki vatandaştan daha çok enformasyona sahip olup ilahlaştırdıkları kişinin gazabına uğraması.

Cücük beyinliler
Cücük beyinliler - 1 hafta Önce

Sizin ilahlastirdiginiz her yerde

SIRADAKİ HABER