Müzik yazarı Ahmet Say yoğun bakımda tedavi görüyor

Piyanist Fazıl Say, babası Ahmet Say'ın yoğun bakımda tedavi gördüğünü duyurdu

Müzik yazarı Ahmet Say yoğun bakımda tedavi görüyor

Piyanist Fazıl Say, babası müzik yazarı, müzik eğitimcisi ve edebiyatçı Ahmet Say'ın yoğun bakımda olduğunu duyurdu.

Fazıl Say, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda Ahmet Say için "Artık çok hassaslaşan bir çizgide, babamın yaşam mücadelesi devam etmekte" ifadelerini kullandı.

Fazıl Say paylaşımında babası Ahmet Say'ın sağlık durumuna ilişkin şu ifadelere yer verdi:

"Ankara’da bir yoğun bakım odasında, artık çok hassaslaşan bir çizgide, babamın yaşam mücadelesi devam etmekte. Bedeni yorgun ve çok yerinden yaralı. Tedavilerin kimisi iyi cevaplar veriyorsa da, bir kaç mertebe gerektiren zor ve uzun bir iyileşme sürecinin başarılması için sabırla ve sükunetle bekliyoruz, tamamen umutsuz filan değiliz.

Nefes seslerinin şu ana dek hayatımda hiç duymadığım haliyle çok ürkütücü fokurdamaları arasında, babamın çok ama çok alçakgönüllü, çocuksu ve güzel cümleleri oluyordu dün.

Yaşamaya sarılınır, - ya da varılmış erdem yorgunluğunda- “yaşamak bu bedene sarılsın ya da neyi doğru buluyorsa yapsın” diye yargı doğaya bırakılır her şey mümkün, ama çok daha derin öğrendiğim şey şu ki; bir “iyi”, "milyon kötüye bedel” bu evrende, Ahmet Say da “iyi”dir kardeşlerim. Yarın ola hayrola. Tüm sağlık ekibimize şükranla.."

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 21:42

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER