Mustazaf Der, AK Parti önünde eylem yaptı

"Hizbullah" operasyonlarını kınadılar...

Mustazaf Der, AK Parti önünde eylem yaptı

Mustazaflarla Dayanışma Derneği (Mustazaf Der), son günlerde yapılan operasyonlarda bazı üyelerinin gözaltına alınmasını protesto etmek amacıyla AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı önünde eylem düzenledi.

Mustazaflarla Dayanışma Derneği (Mustazaf Der), son günlerde yapılan operasyonlarda bazı üyelerinin gözaltına alınmasını protesto etmek amacıyla AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı önünde eylem düzenledi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı parti önüne gelen gruba polis izin vermedi. Bunun üzerine grup, parti binasının 50 metre uzağında açıklama yaptı. Mustazaf-Der Yönetim Kurulu üyesi Ömer Çelik, İslami STK'lara yönelik Hizbullah adı altında bir linç kampanyası başlatıldığını savundu. Çelik, "Her ne kadar emniyet Hizbullah operasyonu diye servis etse de yapılanın STK operasyonu olduğu gözler önündedir. Kartel, PKK ve Ergenekon medyası da bu linç ve sindirme kampanyasına destek vermiştir." dedi. Konuşmaların ardından grup bir süre oturma eyleminde bulunduktan sonra sessiz bir şekilde dağıldı.

Haber Aktüel

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 9 yıl Önce

Akp İlk defa CHP'nin tuzağına düştü. Doğu Ve güneydoğudaki Tabanını kaybediyor. Bu eylem yapanların hepsi akp ye oy verenlerdi bundan son asla vermezler.AKP Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan oldu.

SIRADAKİ HABER