Mustafa Ali Tombul taburcu oldu

Tombul, uzun süre yaşam mücadelesi vermişti...

Mustafa Ali Tombul taburcu oldu

Taksim’de 8 Temmuz’daki Gezi protestoları sırasında polisin attığı biber gazı kapsülüyle başından ağır yaralanan 17 yaşındaki lise öğrencisi Mustafa Ali Tombul, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu. 

Mustafa Ali kontrolleri için kısa bir süre daha İstanbul’da kalacak. Ardından da babası Mehmet Tombul’la birlikte İzmir’e dönecek.

Mustafa Ali Tombul biber gazı kapsülüyle yaralandıktan sonra Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alınmıştı. Beyin kanaması riskine karşı uyutulan Mustafa Ali Tombul durumu kötüye gitmeyince ilaçları kesilerek uyandırılmıştı.

Mustafa Ali’nin hastanede yattığı sürece babası Mehmet Tombul ve arkadaşları hastane bahçesinden bir an olsun ayrılmadı. Mustafa Ali arada hastane bahçesinde arkadaşlarıyla bile buluştu.

Doktorları tamamlanan tedavisinin ardından Mustafa Ali Tombul’u taburcu etti. Mustafa Ali babası ve annesiyle birlikte hastaneden ayrıldı.

Kontrolleri için bir süre daha İstanbul’da kalacak olan Tombul, ardından da babası Mehmet Tombul’la birlikte yaşadıkları İzmir’e dönecek. (Ajanslar)

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2013, 23:25

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER