Müslüm Gündüz: Erdoğan Türkiye'yi hilafete hazırlıyor

Aczmendilerin lideri Müslüm Gündüz, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye’yi hilafete hazırladığını söylemiş

Müslüm Gündüz: Erdoğan Türkiye'yi hilafete hazırlıyor

Aczmendilerin lideri Müslüm Gündüz, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’yi hilafete hazırladığını söylemiş.

Odatv'de yer alan habere göre “Adı Türkiye olan, sonra da Hilafet-i Muhammediye olan bu devletin, evvela sahibine kavuşması var. Ben bunu çok uzak görmüyorum Erdoğan’dan sonrasını görüyorum” diyerek sözlerine açıklık getiren Gündüz, “Erdoğan bunun zeminini hazırlıyor. Şuuru taalluk etsin ya da etmesin, bilsin veya bilmesin ben bunu elimdeki eserlerden görebiliyorum” dedi.

ERDOĞAN'DAN SONRASI MEHDİ

Erdoğan’dan sonrasının Mehdi olduğunu söyleyen Aczmendi lideri, “Allah’ın izniyle güzel günler geliyor. Hilafet-i Muhammediye’nin ilanı lazımdır. Ondan sonra da bir halife-i Müslim’in, bütün dünya çapındaki İslam siyasetine göre kararlar verir” diyerek bu karara şöyle bir örnek verdi:

“Mesela der ki, Avrupa’daki bütün Müslümanlar sermayelerini çeksinler, getirsinler. Avrupa bakalım ne yapacak. Amerika’daki bütün Müslümanlar, tüm Amerika sathı, cihat sathıdır. Kim nerede buldu gebertsin, oldubitti.”

Hilafet merkezine bağlı bir İslam’ın, bütün dünyada hem iktisadi yönden hem de askeri yönden hâkim olacağını belirten Gündüz, Erdoğan’a karşı bütün dünyanın birleşmesinin sebebinin bu olduğunu da sözlerine ekledi.

Gündüz konuşmasına şu sözlerle devam etti:

“Erdoğan bunu yapmayacak ama zeminini hazırlayacak. O gelecek ağabeyi için bu zeminini hazırlıyor. Güçleri yetmez onu durdurmaya İslam geliyor.”

Kaynak: Oda Tv

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 13:52

Demokrat Haber’e Destek Olmak İster misiniz? EVET - HAYIR

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyit acem
Seyit acem - 3 ay Önce

abd ve Avrupa da teknolojisini çekti diyelim senin elindeki para hepsi pul olur o zaman seni görürüm taş devri maymunu

selim kekili
selim kekili - 3 ay Önce

bunları yakından tanıdım kendi nefsini başkasının nefsinden önde tutan mikroplar

Mahabad
Mahabad - 3 ay Önce

Çin Çin hoca Sabaha kadar Saray’da içki wodca içiyor gözleri balon gibi şişeceğine kadar milletin karşısına çıkınca elhamdululah diye milete yüturuyorlar