Milli Gazete Cavcav'ı hedef gösterdi: Birisi, Müslüman ülkede yaşadığını hatırlatmalı

İlhan Cavcav’ın sakal bırakan futbolculara yönelik “Yahu arkadaş, burası imam hatip okulumu?” ifadelerini kullanmıştı

Milli Gazete Cavcav'ı hedef gösterdi: Birisi, Müslüman ülkede yaşadığını hatırlatmalı

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın sakal bırakan futbolculara yönelik “Yahu arkadaş, burası imam hatip okulumu?” sözleriyle tepki göstermişti.

Cavcav'ın sözlerini Milli Gazete, nefret söylemiyle manşetine taşıdı. Gazete, “Cavcav unutmuş olmalı ki (o da nasip olursa) yarın musalla taşında cenazesini imam hatip mensupları kıldıracak” diye yazdı.

İlhan Cavcav'ın 'haddini aşan cümleler kullandı'ğını savunan gazete, Cavcav'ı hedef  gösterdi.

Cavcav'ın söylemlerini 'vukuat' olarak nitelendiren ve 'yenilir yutulur cinsten değil' diyen gazete, "Yüzde 99’u müslüman olan bir ülkede yani kendi ülkemizde futbolcuların uzattığı sakala karışıp onunla da yetinmeyip “burası imam hatip okulumu” diyerek “sakal” bırakanlara ve imam hatip okullarına dil uzatma cüretkârlığı gösterebiliyor" şeklinde yazdı.

"Birisi Cavcav’a Müslüman bir ülkede yaşadığını hatırlatmalı" sözleriyle Cavcav'ı hedef gösteren Milli Gazete, haberde şu ifadelere de yer verdi:

"Birisi Cavcav’a artık yaşlandığını Türk futbolundan elini ayağını çekmesi gerektiğini hatırlatmalı. Türkiye’de şike ve teşvik maç satma adam satma konularında dillere düşmüş Cavcav şunu unutmuş olmalı ki (o da nasip olursa) yarın musalla taşında cenazesini imam hatip mensupları kıldıracak. Ayrıca sakal bırakmak futbolcuyu nasıl olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Bu sorunun da cevabını Cavcav verebilecek mi?" 


Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2014, 14:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
memocan
memocan - 4 yıl Önce

Allin iste.yobazliktan.ustunde yok sn cavcava.hak veriyirum,futbolcu futbolculugunu bilmelidir.ha evinde ne yaparsa kimse karisamaz.birde.sunu yobaz.gazetenenin yazarlarini sormak.lazimdir.ikide bir ulkenin bilmem yuzde kaci musulmandir birde yalan atarlar.asil sizin gibilerinin yuzunde futbol bu hallara dustu.parsal parsal yandaslara peskes cektiler.suan turk ekononisi yobazlarin elini gecti.imam hatiplarin cogu yobazdir..dinle hic bir iliskileri olmaz islerine nasil gelirse oyle yasarlar..

Engin Demir
Engin Demir - 4 yıl Önce

İran, irak ve Arap yarımadası milli takımlarına döndük hem görüntüyle hem oyunuyla, yakında asya kitasindan katiliriz avrupa veya dünya elemelerine, Cavcav yüzde yüz haklı.