MHP, 19 yıl sonra Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

Kayyım vali MHP'lileri belediye meclis salonunda ağırladı

MHP, 19 yıl sonra Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

İçişleri Bakanı tarafından hakkındaki soruşturmalar gerekçe gösterilerek görevden alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı'nın yerine kayyım olarak atanan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nu bugün MHP Diyarbakır il yönetimi ziyaret etti.

Bu ziyaret, 2000 yılında MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Başbakan Yardımcısı iken Diyarbakır Belediyesine yaptığı ziyaretten 19 yıl sonra gerçekleşen ilk MHP ziyareti oldu.

Görevden alınan HDP'li Başkan Adnan Selçuk Mızraklı'nın yerine atanan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'na belediyede ziyaretler sürüyor. Başkan vekili Güzeloğlu'nu bugün MHP Diyarbakır il Başkanı Cihan Kayaalp ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti. Güzeloğlu, kendisine bayrak ve Kur'an-ı Kerim hediye eden MHP İl Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini belediye meclis salonunda ağırladı.

Üzerinde Türkçe ve Kürtçe Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yazısı yazılan salonda fotoğraf çekilirken, fotoğraflar valiliğin resmi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 15:20

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER