Mansur Yavaş’a dava açan Necmettin Kesgin’in avukatı davadan çekildi

Kesgin, Yavaş hakkında "sahte senet" iddiasıyla şikayette bulunmuştu

Mansur Yavaş’a dava açan Necmettin Kesgin’in avukatı davadan çekildi

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş hakkında "sahte senet" iddiasıyla şikâyette bulunan Necmettin Kesgin'in avukatı davadan çekildi.

A Haber'de canlı yayın konuğu olan Keskin'in şikayette bulunduğunu açıklaması sonrası, Yavaş hakkında hazırlanan iddianame Ankara Batı 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edilmişti. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Mansur Yavaş ise söz konusu şikayette bulunan Kesgin'in suç dosyasının kabarık olduğunu ve olayda mağdur olan kişinin aslında kendisi olduğunu belirtirken,"Yavuz hırsızın ev sahibine baskın gelmesine izin vermeyeceğiz " ifadesini kullanmıştı.

Yeniçağ'ın haberine göre; Yavaş hakkında gündeme gelen iddialar kamuoyunda tepkilere neden olurken, davacı Necmettin Kesgin'in avukatı Levent Ekmen, Ankara Batı 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ne verdiği dilekçe ile Keskin'in vekilliğinden çekildi.

Dilekçede Ekmen, "Soruşturma dosyasında sunulan vekalet ile dosyanızda Necmettin Keskin vekili olarak görünmekteyim. Necmettin Keskin vekilliğinden çekiliyorum gereğinin yapılmasını saygılarımla dilerim" ifadelerine yer verdi.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 14:23

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER