Mansur Yavaş, 'torpille' belediyeye işe girenlerin listesini dev ekranda yayınladı

'Burada ismini gördüklerinizin hepsi çalışıyor şu anda'

Mansur Yavaş, 'torpille' belediyeye işe girenlerin listesini dev ekranda yayınladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde AKP döneminde belediyeye 'torpille' işe girenlerin listesini dev ekranda gösterdi.

Yavaş, belediye meclisi toplantısında işe alımların konuşulduğu sırada, geçmiş dönemden 'torpille' belediyeye işçi olarak alınanların listesini paylaştı.

Yavaş, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"İsim göreceksini ama kötü niyetle söylemiyorum, belki bazılarınızın da ismi çıkacak. Burada ismini gördüklerinizin hepsi çalışıyor şu anda. Bunlar sözleşmeli ve normal işçi, kimlerin torpiliyle işe girdiklerini göreceksiniz, bir şekilde defter bizim elimizde kaldı."

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 10:42

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
rasyonelist
rasyonelist - 5 ay Önce

abi chp li değiliz fakat arasıra yönetimlerde değişiklik şart.ceketimi koyar alırım mantığı idolojiden ekmek yemek yok dürüstse zaten sorun olmaz ama alenen sorunlar ortada iken hala aynı liderlere halkın vekalet vermesi ahmaklıktır sonra ağlamıyacaksın niye böyle oluyor diye senin tercihlerin belirliyor her şeyi yarın iktidar sarhoşluğu bunlarda da başlarda bunlarıda değiştir.yani biraz dinamik esnek olmakta fayda var.ben son iki seçimdi idoolojimin tam tersi kutuplarındaki kişilere oy verdim.kendi idolojimdeki temsilciler beni iyi temsil etmiyor dolayısı ile banada zarar veriyor diye.

SIRADAKİ HABER