Kılıçdaroğlu'na yumurta atan serbest bırakıldı

"Kılıçdaroğlu'na yumurta atan kişi adliyede ifade verdikten sonra serbest bırakıldı"

Kılıçdaroğlu'na yumurta atan serbest bırakıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Aydın’ın Kuşadası ilçesindeki ziyareti sırasında yumurta atan kişi sevk edildiği adliyede serbest bırakıldı.

31 Mart yerel seçimlerinde partisinin de içinde bulunduğu Millet İttifakı’nın kazandığı ilçe belediyelerini ziyaret etmek üzere geldiği Aydın’da son olarak dün akşam Kuşadası Belediye Başkanı seçilen Ömer Günel’e giden Kılıçdaroğlu, ardından belediye önünde toplananlara seslendi. Ezan okunduğu için konuşmasına ara verdiği sırada, bir kişi yumurtalı saldırıda bulunuldu. Kılıçdaroğlu’na doğru dört yumurta atıldı.

‘İŞSİZLİK PSİKOLOJİMİ BOZDU’ DEMİŞ

Yumurtalar, Kılıçdaroğlu’na ve yanındakilere isabet etmedi. Yumurtalardan biri ses sistemindeki mikserlerin yanında bulunan Kuşadası Belediyesi’ne ait dizüstü bilgisayara geldi. Korumalar, yumurtalı saldırıyı yapan İ.Ö.’yü yakalayıp, etkisiz hale getirdi.

Gözaltına alınan 2 çocuk babası İ.Ö.’nün, polisteki ifadesinde işsiz olduğu için psikolojisinin bozulduğunu, saldırıyı da bu nedenle gerçekleştirdiğini söylediği belirtildi. İ.Ö., polisteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 23:04

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER