Katliamdan yaralı kurtulan Elva: Ne istediniz bizden!

LGBTİ aktivisti Loren Elva yaşadıklarını anlattı

Katliamdan yaralı kurtulan Elva: Ne istediniz bizden!

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 30 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırıdan yaralı olarak kurtulan LGBTİ aktivisti Loren Elva “Kobanê’ye yıkılan umutları yeşertmeye gidecektik, ne istediniz bizden?” dedi.

Yaşadıklarını sosyal medya hesabı üzerinden anlatan Elva, “Onlarca gencin kanları, parçalanmış bedenleri yüzümüze, üstümüze geldi. Şu an hastanede yatıyorum vücudumda yanıklar var, kulaklarım duymuyor, telefonlarınızı mesajlarınızı cevaplayamıyorum. İyi değilim, iyi olmayacağım, iyi olmayın” ifadesini kullandı.

'NE İSTEDİNİZ BİZDEN?'

Elva, “Ne istediniz bizden? Kobanê’ye yıkılan umutları yeşertmeye, kütüphane, çocuk parkı yapmaya gidecektik. Önce patlattınız, yaktınız ardından biber gazları ile saldırdınız silah doğrulttunuz, güldünüz yaşatmadınız bizi! Şimdi hastane kapısında Şehit Namirin sloganları yükseliyor. Rahat olun insanlık elden gidiyor" dedi. (İlerihaber)

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 21:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
sızsızler ne ıstıyor sunuz  bu ülkeden
sızsızler ne ıstıyor sunuz bu ülkeden - 3 yıl Önce

Açlik yoksuluk olan bir yerde kütüphane neyıne kim inanacak yalanlarınıza

Isimsiz okuyucu
Isimsiz okuyucu @sızsızler ne ıstıyor sunuz bu ülkeden - 3 yıl Önce

Yapilan arastirmalar toplumlardaki yoksulluk ve egitim seviyesinin esit orantida ilerledigini gostermistir. Ne demek kutuphane neyine. Okusunlar da cahillikten olmesinler, aclik ve yoksulluk cekmesinler diye yapiliyor o begenmediginiz kutuphaneler :))

vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

Suruçta olan bu olayları bu şekilde yorumlayan zihniyeti lanetliyorum.insanlıktan.nasibini almamış yorumlar gördüm. Siz.uzaktan yorum yapanlar bugün suruçta olsaydınız insanlığını da utanirdiniz.