Kanal D ana haber bültenlerinde Demirtaş ve Kavala'nın görüntüleri buzlandı

Star TV ve Show TV ana haber bültenlerinde Selahattin Demirtaş, HDP Genel Merkezi ve HDP bayrakları buzlandı

Kanal D ana haber bültenlerinde Demirtaş ve Kavala'nın görüntüleri buzlandı

Demirören Holding'in sahibi olduğu Kanal D'nin bugünkü ana haber bülteninde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin partisinin Meclis grubunda yaptığı konuşmanın haberi verilirken daha önce görülmemiş bir uygulamaya imza atıldı. 

Bahçeli'nin Gara'da 13 kişinin öldüğü operasyon ve Anayasa Mahkemesi'nin kararlarıyla ilgili sözlerinin verildiği haberde, HDP grubu, eski HDP eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile iş insanı Osman Kavala'nın görüntüleri buzlanarak verildi.

Star TV ve Show TV ana haber bültenlerinde de Devlet bahçeli'nin konuşması haber olarak verilirken Selahattin Demirtaş, HDP Genel Merkezi ve HDP bayrakları buzlandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 23:10

YORUM EKLE
YORUMLAR
koltuk korumanın pis siyaseti denir buna
koltuk korumanın pis siyaseti denir buna - 1 hafta Önce

youtube -chp meclisi terk etti- diye aratın ilk videoyu açın orada erdoğan ne diyor.aslında o zamanda aynı şeyleri yapıyormuş kendi vasıflarını karşıya yansıtıyormuş.yani bu terör eylemlerinden en çok koltuğunu sağlama alan kim.hdp veya kürt partileri enayimi kendine zora sokacak durumulara niye girsin.sınırın öbür tarafına bir şey diyemeyiz orası senin otorite alan değil orada kapıyı çalarsan senin kapınıda çalar ayrı mevzu.ama her şehit haberi birinin iktidarını sağlamlaştırma haberidir.

SIRADAKİ HABER