Kalaşnikoflu saldırının görüntüleri ortaya çıktı

Mafyanın önemli isimlerinden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile Ferdi Topal kişinin öldürüldüğü saldırının görüntüleri ortaya çıktı

Kalaşnikoflu saldırının görüntüleri ortaya çıktı

Nişantaşı Valikonağı Caddesi üzerinde dün gece (25 Aralık 2014) yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden Sedat Şahin'in kardeşi Vedat Şahin ile Ferdi Topal adlı adamının öldürüldüğü kalaşnikoflu saldırının güvenlik kameragörüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, her şeyin 20 saniye içinde olup bittiği dikkat çekiyor.

radikal.com.tr'de yer alan habere göre görüntülerde, Vedat Şahin ve 2 adamı kaldırımda yürürken, saat 22:34'te kırmızı renkli bir otomobil yanlarına kadar yaklaşıyor.

Aracın camından 3 kişinin üzerine kalaşnikof marka otomatik silahlarla yaylım ateşi açılırken, saldırganlardan birinin de otomobilden inerek yere düşen 3 kişiye ateş etmeyi sürdürdüğü dikkat çekiyor.

Saldırganlar kısa bir süre ilerledikten sonra otomobili durduruyor. Aşağıya inen saldırgan yerde yatanların üzerine tekrar ateş ediyor. Sonra da koşarak otomobile biniyor.

20 SANİYE SÜRDÜ

Bütün bu olup bitenler sadece 20 saniye içinde gerçekleşiyor. Otomobil, birkaç saniye daha bekledikten sonra, hızla olay yerinden uzaklaşıyor.


Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2014, 23:29

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER