İstanbul trafiği yarın kilitlenecek

Pazar günü yapılacak İstanbul Yarı Maratonu nedeniyle pek çok yol trafiğe kapatılıyor

İstanbul trafiği yarın kilitlenecek

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu ve Vodafone Yarı Maratonu'nun 24 Nisan Pazar günü yapılacak olması nedeniyle bazı yollar araç trafiğine kapatılacak.

52'inci Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu saat 11.40'da Beşiktaş'taki İskele Meydanında başlayacak. 130 kilometrelik yarışın Sultanahmet'teki At Meydanı'nda saat 15.00 gibi bitmesi tahmin ediliyor.


BİSİKLET TURU'NDA KAPANACAK YOL GÜZERGAHLARI


Bu nedenle Beşiktaş, Barbaros Bulvarı, Boğaziçi Köprüsü'nün bir şeridi, buradan Beykoz'a uzanan sahil yolu şeridi, Beykoz Belediyesi'nin önü, Akbaba Köyü, Beykoz Korusu, Poyrazköy yolu, gidiş ve dönüşlerde, Ragıp Gümüşpala Caddesi, Balat Hastanesi geçiş güzergahı, Atatürk Bulvarı, Bozdoğan Su Kemeri Güzeragahı gidiş-dönüşler, Çatladıkapı dönüşleri, KüçükAyasofya Caddesi, Torun Caddesi ve bu güzergahı müteakip At Meydanı 08.30-16.00 saatleri araında trafiğe kapatılacak.


VODAFONE YARI MARATONU GÜZERGAHINDA KAPANACAK YOLLAR


Öte yandan yine aynı gün yapılacak Vodafone Yarı Maratonu nedeniyle Yenikapı- Eyüp dönüşünde finish noktası tekrar Yenikapı olarak belirlendi. 24 Nisan Pazar günü Yenikapı-Eyüp arasındaki güzergah trafiğe kapalı olacak. Vodafone Yarı-Maratonu'nun startı elit atletler için 09.00, diğer atletler için saat 09.30'da verilecek. Yarışın tahmini bitiş saati 11.00 sularında olacak, 12.00'de ise ödül töreni yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2016, 14:28
YORUM EKLE