İstanbul'da Escobar operasyonu

İstanbul düzenlenen bir uyuşturucu operasyonunda hava yastığına saklanmış kokain paketi ile birlikte Pablo Escobar fotoğrafı bulundu

İstanbul'da Escobar operasyonu

İstanbul düzenlenen bir uyuşturucu operasyonunda hava yastığına saklanmış kokain paketi ile birlikte Pablo Escobar fotoğrafı bulundu. Operasyonlarda 1 milyon 800 bin uyuşturucu hap, 30 kilo kokain, 12 kilo afyon sakızı ve uzun namlulu tüfek bulunduğunu duyuran İstanbul polisi operasyonun, 24 Mayıs’ta Küçükçekmece’de bir adrese ve bir araca düzenlendiğini açıkladı.

Polisin verdiği operasyon görüntülerinde şüphelilerin kullandığı aracı çalıştırdıktan sonra arka cam rezistans düğmesi ile çocuk kilidi düğmesine basıldığında, yolcu hava yastığı kapağının açıldığı ve içinde uyuşturucu hap bulunduğu görüldü.

YÖRESEL KIYAFETTE AFYON

Polis 26 Mayıs’ta Bakırköy’de bir kargo şirketine düzenledikleri operasyonda da İran’ın yöresel kıyafetlerine emdirilmiş 12 kilogram afyon sakızı ele geçirdi. Operasyonda İranlı 3 kişi gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen D.S. (40) ve A.G. (33) ile İranlı R.H.E (21), S.B (33) ve B.T (37) tutuklandı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 13:51

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER