İsmail Küçükkaya: Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum

İsmail Küçükkaya, ortak yayının ardından servis edilen görüntüler nedeniyle Binali Yıldırım'ı eleştirdi

İsmail Küçükkaya: Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum

Ortak yayın öncesi The Marmara otelinde Ekrem İmamoğlu ile yaptığı görüşme nedeniyle AK Parti ve yandaş basın tarafından eleştirilen İsmail Küçükkaya, “Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum” dedi.

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın seçime bir hafta kala çıktıkları ortak canlı yayının moderatörlüğünü yapan gazeteci İsmail Küçükkaya yayından önce The Marmara otelinde Ekrem İmamoğlu ile yaptığı görüşme nedeniyle eleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan ve görüşmelerden Binali Yıldırım ve ekibinin haberdar olduğunu dile getiren Küçükkaya, muhataplarından beklediği yanıtı alamamış, yandaş medyada ve sosyal medyada tepkiyle karşılaştı.

‘HAKKIMI HELAL ETMİYORUM’

Konuyla ilgili Fox Tv‘de açıklama yapan İsmail Küçükkaya “Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum” dedi.

Küçükkaya’nın açıklamaları şu şekilde:

“Ben Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Neden biliyor musunuz? Çünkü o her şeyi biliyor. Danışmanları her şey biliyor. Türkiye’nin gözü önünde oldu her şey. Kendisine baskı yaptılar. Belki yanlış bilgiler verildi. Normalde kendi kendime kalsam hakkımı helal ederi. Kimlere kimlere hakkımı helal ettim.

Ama bu kez Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Kendisini Allah’a havala ediyorum. Çünkü maalesef annem her şeye tanık oldu. Annem İstanbul’da kalmayı sevmemesine rağmen diş tedavisi için bendeydi. Yaşadığım bu süreci maalesef onun yanında konuşmak zorunda kaldım. O nedenle hakkımı Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 14:47

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER