Hürriyet Başyazarı Müftüoğlu, Mansimov'un 'Turizm Müdürü' olan Ağar'la birlikte o marinada

Sedat Peker, Ağar'ın iş insanı Mübariz Mansimov'u tehdit edip  kumpas kurarak Palmarina şimdiki ismiyle  Yalıkavak Marina'yı aldığını iddia etmişti

Hürriyet Başyazarı Müftüoğlu, Mansimov'un 'Turizm Müdürü' olan Ağar'la birlikte o marinada

Hürriyet gazetesi başyazarı Osman Müftüoğlu'nun, 2014 yılında iş insanı Mübariz Mansimov, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın da yer aldığı doğum günü partisindeki görüntüleri gündeme geldi.

O dönem Hürriyet gazetesinden yazarlık görevini yürüten Müftüoğlu, Mansinov'un sahibi olduğu Palmila Holding'in Turizm Grubu'nun da başındaydı.

KRT TV'de yayınlanan ve Mansinov'un annesinin Azerbaycan'daki doğum günü partisine ait olduğu ifade edilen görüntülerde masanın başında Mehmet Ağar, hemen yanında Mübariz Mansimov, onun yanında sanatçı Mahsun Kırmızıgül ve Hürriyet gazetesinin başyazarı Osman Müftüoğlu ve karşılarında Sibel Can oturuyor.

2014 yılında Hürriyet gazetesinden yazarlık yapan ve örtülü reklam yapmasıyla eleştirilen Müftüoğlu aynı zamanda Mansimov'un sahibi olduğu Palmali Holding’in Turizm Müdürü görevindeydi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Ağar'ın iş insanı Mübariz Mansimov'u tehdit edip  kumpas kurarak Palmarina şimdiki ismiyle  Yalıkavak Marina'yı aldığını iddia etmişti.

Videoda Müftüoğlu 'bozkurt' işareti yapan Masimov'a 'zafer' işareti yaparak karşılık verdiği görülüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nizamettin Aktaş
Nizamettin Aktaş - 3 ay Önce

at izi it izine karışmış ender ülkelerden biriyiz. Karışan izler aynı zamanda HUKUK,YARGI ve adaletin ÖLÜM ilanı oldu.
Tuzun koktuğu ülkelerde büyük güçler arası yarış yıkıma varan hale dönmüştür bu güne kadar. Irak,Libya,Suriye,Yemen ve kırk yıldır bitmeyen Afkanistan.
Yazık bu ülkeye.
Bu ülke insanlarının en büyük şansızlığı komşu ülkelerin çoğunda iç savaş sonucu yıkım olması,diğer ülkeler ise bizleri sokaklarında barındırma şansı olmayanlar. Tarih boyunca düşman sayıla ülkeler.
Arka cebe el girdi mi tutacağı yeri kendisi belirler.
Yazık ettiler bu ülkeye

SIRADAKİ HABER