HDP'li Karafazlı ailesine bir saldırı daha

Aynı grup, dün de Kahve Durağı önünde toplanmış, slogan atarak işletmeye Türk Bayrağı asmıştı

HDP'li Karafazlı ailesine bir saldırı daha

Rize'de HDP milletvekili adayı Selda Karafazlı'nın ailesine ait Kahve Durağı adlı işletmeye bugün bir saldırı daha gerçekleştirildi.

HDP'li Selda Karafazlı'nın verdiği bilgiye göre bazılarının ellerinde silah, bıçak ve elektronik şok cihazı bulunan bir grup sahil kesimindeki Kahve Durağı'nın önünde toplandı. Gruptan bazıları Karafazlı'nın annesi olan HDP İl Eşbaşkanı Günay Karafazlı'ya bıçak çekti.

İsmail Saymaz’ın Radikal’de yer alan haberine göre, polisin araya girmesi ile aile işletmenin içinde koruma altına alındı. Ancak daha sonra Selda Karafazlı'nın talebi üzerine kendisi, eşi, annesi Günay ve babası Gençağa Karafazlı polis tarafından göstericilerin bilmediği güvenli bir yere götürüldü.

DÜN DE SALDIRMIŞLARDI

Aynı grup, dün de Kahve Durağı önünde toplanmış, slogan atarak işletmeye Türk Bayrağı asmıştı. Ardından bugün Selda Karafazlı göstericilerden şikayetçi olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2015, 22:14

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Damn
Damn - 5 yıl Önce

Siz ve aileniz onur sahibi insanlarsiniz , yasadiklariniz icin uzuluyorum ama durum her yerde ayni ama simdi cok daha eminsinizdir ne kadar hakli ve dogru kararlar aldiginizin . Umarim daha kotu seyler yasamazsiniz : (

dimitri
dimitri - 5 yıl Önce

fasistlere cesaret verenlere yaziklar olsun rizenin kanseri onlar

Nahit kizilcam bitlisli
Nahit kizilcam bitlisli - 5 yıl Önce

Selda kardeşim çok geçmiş olsun hep seninleliz

DEVRAN
DEVRAN - 5 yıl Önce

Sayın Demirtaşın dediği arkanızda artık bir hükümet yok yaptığınız bu holiganlıklardan dolayı yargılanacaksınız ve ceza evini boylıyacaksınız ve diyeceksinizki Tayip kurtar bizi Tayibin size vereceği cevap ben sizden daha kötü durumdayım.

SIRADAKİ HABER