HDK’den Kılıçdaroğlu açıklaması: Bu zihniyeti barış ve demokrasi paydasında buluşarak aşabiliriz

“CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınıyor ve geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz”

HDK’den Kılıçdaroğlu açıklaması: Bu zihniyeti barış ve demokrasi paydasında buluşarak aşabiliriz

HDK Eşsözcüleri Gülistan Kılıç Koçyiğit ve Sedat Şenoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun asker cenazesinde saldırıya uğramasına ilişkin açıklama yaptı.

“Bu zihniyeti ve saldırıları barış, demokrasi ve eşitlik paydasında buluşarak aşabiliriz” denilen açıklamada, “Bu saldırının sorumlusu her gün ülkeyi kamplaştıran, kutuplaştıran siyasi iktidardır. Saldırının arkasındaki güçlerin ülkeyi yeni bir karanlık döneme sürüklemek istedikleri açıktır.Hem Sayın Kılıçdaroğlu’na hem de son günlerde annelere yönelik saldırı ve linç girişimlerinin beslendiği zihniyetin aynı olduğu görülmelidir” ifadelerini kullandı.

HDK Eşsözcüleri Gülistan Kılıç Koçyiğit ve Sedat Şenoğlu’nun açıklaması şöyle:

“CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınıyor ve geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz.

Bu saldırının sorumlusu her gün ülkeyi kamplaştıran, kutuplaştıran siyasi iktidardır. Saldırının arkasındaki güçlerin ülkeyi yeni bir karanlık döneme sürüklemek istedikleri açıktır.

Hem Sayın Kılıçdaroğlu’na hem de son günlerde annelere yönelik saldırı ve linç girişimlerinin beslendiği zihniyetin aynı olduğu görülmelidir.

Bu zihniyeti ve saldırıları barış, demokrasi ve eşitlik paydasında buluşarak aşabiliriz.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 08:47

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet sofi oğluları
Mehmet sofi oğluları - 11 ay Önce

Anadolu’da olup biten dünyanın başka ülkelerinde olsaydı halkı insanlar kabul etmezdiler dikatörler seçimle gelirler ama asla seçimle ğitmezler geldikleri zamanda yönetimlere el koyarlar yalan söylerler zulum yaparlar halkı korkuturlar hırsızlık yaparlar kulun yetim hakkını kanını içerler insanların önünde 2 seçenek var ya dikatöre teslim olup çalışacaksınız ömrünüz boyunca köle olarak yaşayacaksınız yada Mısır Libya Cezayir da olduğu gibi bir olup dikatörun yuvalandığı Saray’ın önünede toplanırsınız dikatörun köpekleri halkı karabalığı görünce korkup kaçarlar halk dikatöru yakalayıp kafesin içine koyup ceza evine yolar dikatörden kurtulmanın yolu Burdur

SIRADAKİ HABER