Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz istifa etti

Kürşad Oğuz'un tüm sorumluluğu üzerine alarak istifa ettiği öğrenildi

Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz istifa etti

Habertürk'te yayınlanan Ebru Baki ile Para Gündem programı sonrası kovulan Bülent Aydemir'den sonra Genel Yayın Yönetmeni Kürşad Oğuz, istifa etti.

Gazeteciler.com'un ulaştığı bilgilere göre Kürşad Oğuz'un tüm sorumluluğu üzerine alarak istifa ettiği öğrenildi.

Habertürk'ün açıklama yapması beklenirken, Kürşad Oğuz'un da konuyla ilgili kararın da içinde yer aldığı bir basın açıklaması yapması bekleniyor.    

BAHÇELİ HABERTÜRK’E TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

MHP-Habertürk TV tartışmasına Devlet Bahçeli de katıldı. MHP Genel Başkanı, partisinin Genel Başkan Yardımcısı Ulvi Yönter'in, Ebru Baki'yle ilgili hakaret içeren tweet'lerine sahip çıkarak, "Habertürk TV izlemiyorum" kampanyasına katıldı.

Yönter'in dün attığı tweet'lerin ardından Habertürk yayınında bugün açıklama yapan kanalın Ankara Temsilcisi Bülent Aydemir, "Yönter özür dilemeli. Eğer arkasında duruyorlarsa Genel Başkan ve MHP de özür dilemeli" demişti. Bahçeli'nin bu sözlere yanıtı Twitter'da başlatılan, Habertürk TV izlemiyorum kampanyasına katılmak oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ne yaptın
ne yaptın - 3 ay Önce

kovulan gazeteci resmen tahrik etmiş mezopotamya çocuğum diyerek olum biraz siyaset öğren adamların farklılıklara asla tehammülleri yok. ülkeye böyle bir zihniyyet hakim neredeyse yüz yüz elli yıldır.olması gereken nedir herkes kendi kimliğini rahatça söyleyebilmeli bu ülkede olmadığı için iki yüzlülük hat safada böyle dobra konuşanlarda işinde oluyor maalesef.

SIRADAKİ HABER