Gündoğmuş Belediye Başkanı: Keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler

Mehmet Özeren'in açıklamaları tepki çekti

Gündoğmuş Belediye Başkanı: Keşke bizim de evimiz yansaydı diyecekler

AK Partili Antalya Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren'nin yangınlarda evi yananlara yönelik açıklamaları tepki çekti.

Özeren, evi yananlara TOKİ tarafından 20 yıl ödemeleri kaydıyla evler yapılacağını söyledi ve “Evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımız için TOKİ tarafından 20 yıl ödemeli, istedikleri şekilde evler yapılacak. Evi eski olan vatandaşlar, ‘keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nizamettin Aktaş
Nizamettin Aktaş - 2 ay Önce

Keşke evimiz yansa diyecekler sözünü söyleyen bir insan artık tüm değerleri yok sayıyor. Eski evleri bir ailenin anılarıdır. Eğer yenisi yapılacak ise onun kararı o insanlara aittir.
Görevlerini yapmayanlar,yaşamın nefes borularının yanmasına çare üretemeyenler,20 yıllık süre içinde tek bir uçak, almayanlar,araç ve gereçleri yenilemeyenler,yangın bilgi çok zor bir işi söndürmek bilgi,,deneyim isteyen bir işi günlük iş arayanlarla sürdürmek aslında,söndürme işlerini ihale etmek ve her şey yanınca ESKİYE RAĞBET OLSA BİT PAZARINA NUR YAĞAR. sözü ile yeni giysiler alamayanların,giyilmiş ve kullanılmış eşyaları almak zorunda kalanları böylece AŞAĞILAMIŞ oluyor.
Oysa her yıl bir uçak alsalar şimdi 20 uçak olurdu,yada üç,beş maaş alanların ellerine vurup sizin cepleriniz değil,ülke kasasında kalsın denilseydi,UÇAK ALAÇAK para olurdu kaslarda.

SIRADAKİ HABER