Gökhan Özoğuz'dan AKP'li Yavuz'a tepki: Allah yalanı sevmez

'Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına , onu hemen anlarsınız'

Gökhan Özoğuz'dan AKP'li Yavuz'a tepki: Allah yalanı sevmez

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, bugün bir basın açıklaması düzenleyerek İstanbul seçimlerine dair açıklama yaptı. "İstanbul’da kesinlikle bir şeyler oldu" diyen Ali İhsan Yavuz, 'sandıkta usulsüzlük' iddialarına üç ilde 32 ayrı soruşturma başlatılmasıyla ilgili "Şaşırmadım" dedi. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Yavuz'un basın toplantısı haberini alıntılayarak bir mesaj yayınladı. Özoğuz, "Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına, onu hemen anlarsınız" yazdı.

İstanbul seçimlerine ilişkin olarak açıklama yapan Yavuz, "İstanbul’da kesinlikle bir şeyler oldu. Neden bunu söylüyorum? 29 bin oy 13 bine indiyse ki, şimdi kısıtlı, cezaevinde bulunanların oy kullandığını da gördük. Farkın azaldığını söylüyor. İstanbul’da bir şey olmadığını hiç kimsenin iddia etmesi mümkün değildir. CHP lehine bir şeyler olduğunu ifade edebiliriz. Usulsüzlükleri CHP koordine etti demedik. Ama birileri yaptı, bu CHP’nin işine yarasın diye yapıldı dedik. Ve CHP’ye de hep seslendik. Sesinizi çıkartmazsanız, sesinizi çıkarmamanız bir yana; örtmeye çalışırsanız bu gelecekte sizi de vurur. Bu doğru değil. Türkiye’nin ikinci partisine bu yakışmaz, gelin bu süreci arındıralım diye seslendik" dedi.

AKP'li Yavuz'un yaptığı açıklamayı alıntılayan Özoğuz şu tweet'i paylaştı:

"Hani insan yalan söylerken bir ifade oturur suratına , onu hemen anlarsınız. Bir de merak ediyorum; Dünyanın neresinde bir Cumhurbaşkanı belediye başkanlığı seçiminde parti bayraklarının üstündeki resimde adayın yanında yer almıştır? Allah yalan söyleyenleri sevmez cezalandırır!"
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2019, 09:25

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER