Fatih Portakal'dan 'FOX yalan haber üretmeyi bıraksın' diyen Erdoğan'a yanıt

'Kendi sözü ortada, biz doğru haber yapıyoruz'

Fatih Portakal'dan 'FOX yalan haber üretmeyi bıraksın' diyen Erdoğan'a yanıt

FOX TV Ana Haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı  Erdoğan'ın "FOX önce gazete olsun, yalan haber üretmeyi bıraksın" sözlerine yanıt verdi. Portakal, ''Cumhurbaşkanı Erdoğan, yalan haber ürettiğimizi söylüyor. Yalan haber yapmıyoruz. Kendi sözü ortada, biz doğru haber yapıyoruz'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün FOX muhabirinin, "Libya’da birkaç tane şehit var’ ifadeniz tartışıldı" sözlerinin tartışma yarattığını söylemesi üzerine, "FOX, önce gazete olsun, medya olsun, yalan haber üretmeyi bırakın" diyerek tepki göstermişti.

11 saniye muhabire yanıt vermediğini vurgulayan Portakal, Erdoğan’a şöyle yanıt verdi:

"Cumhurbaşkanı Erdoğan, yalan haber ürettiğimizi söylüyor. Yalan haber yapmıyoruz. Kendi sözü ortada, biz doğru haber yapıyoruz. Mersin’de de Elazığ’da da SGK’da da doğru haber yaptık. Her birinin arkasındayız. Yalan diyorsanız bizi mahkemeye verin, vermiyorsunuz da. Alın işte buradaki haberde Cumhurbaşkanı kendi sözünü söyledi. Biz doğru haber yapmaya devam edeceğiz. Bir gazetemiz yok ama, haber kanalı da etkili. Genel müdürümüze söyleriz, gazete de etkili olabilir bence."

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2020, 18:21

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 10 ay Önce

Sayın Portakal abi Yani dikoşka sana yalan söyle diyor dikoşkanın devletin butun kurumlarına el koymuş askeri darbesinde bin kat daha beter Yapmış yönetimi ele geçirmiş Dikonun dediğini yapmayan uymayana santaş yapıyor

Halk
Halk - 10 ay Önce

Fatih bey yalanci her zaman yalancıdır inandırıcılığı kalmayan agzi isal olmus bir alcak umrundami bir kac asker olmus koltuk icin herseyini verir bu zubuk

SIRADAKİ HABER