Erdoğan'dan kafeteryada sigara içenlere: 'Terbiyesizlik bu'

Erdoğan sigara içilen kafeye ceza da kestirdi....

Erdoğan'dan kafeteryada sigara içenlere: 'Terbiyesizlik bu'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Esenler'de katıldığı açılış programının ardından Esenler Belediyesi'ne yürüyerek giderken bir ikinci katının yan tarafı balkon yapılmış bir kafeteryada sigara içenleri görünce tepki gösterdi.

Erdoğan, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu'dan kapalı alanlarda sigara içilmemesi için denetimlerin arttırılmasını istedi.

Erdoğan, sigara içilmesine "Göstere göstere terbiyesizlik bu" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'ya bir süre daha talimat veren Erdoğan, "Kapalı yerde sigara içiyor göstere göstere terbiyesizler. Cumhurbaşkanı'nı görüyor, hala içmeye devam ediyor" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a 'Hemen ceza kesin' diyen Erdoğan kafeye ceza kestirdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2014, 10:00

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
memocan
memocan - 6 yıl Önce

Mubarek.halkin her seyine karisir.old. bundan onceki soyledikleri fazla cocuk yapin diyordu ciftcinin birinr anani alda gel diyordu.sanki saglik ve cevre bakanidir..baska bir ulkenin liderleri bunu yapsa akp yandas medyasi carcaf carcaf haber diye yayinlardi.vay efendim benim ozel hayatimi karisiyorlar.peki korea.diktatorunda farki nedir...tek din.tek devlet.tek.bayrak.tek.soz sahibi.kendini....imparator mero...negro saneder..,,,vay trnin halina..azdir ama yinede evet....kazaniz mubarek ola...allah bilir sirade.ne var..korkarim dais yobazlari gibi...su helal bu haram.diyecektir...padisahim...az kala

SIRADAKİ HABER