Erdoğan,'istemeseniz de yapacağız' demişti: Kanal İstanbul anketi

Katılımcıların yüzde 72,4’ü hayır dedi.

Erdoğan,'istemeseniz de yapacağız' demişti: Kanal İstanbul anketi

CHP milletvekili Barış Yarkadaş, Kanal İstanbul hakkında yapılan anketin sonuçlarını katıldığı televizyon programında açıkladı.

CHP 26. Dönem eski Milletvekili Barış Yarkadaş CNN Türk’te Deniz Bayramoğlu’nun sunduğu Gündem Özel Programı’nda Kanal İstanbul hakkında yapılan anketin sonuçlarını açıkladı.

Artı 1 Araştırma’nın 26 – 27 Aralık 2019 tarihinde telefonla, 500 kişi yürüttüğü ankette katılımcılara “Sizce Kanal İstanbul projesi yapılmalı mıdır?” sorusu soruldu.

YÜZDE 74 ‘HAYIR’ DİYOR

Katılımcıların yüzde 72,4’ü hayır dedi.

Tartışma yaratan projeyi destekleyenlerin oranı yüzde 21,2’de kaldı. Ankete katılanların yüzde 6,4’ü ‘fikrim yok’ cevabını verdi. 

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2019, 12:20

YORUM EKLE
YORUMLAR
BİJİ HDP
BİJİ HDP - 1 yıl Önce

Biz 1000 sene önce vardık ve ebediyende var olacağız Ama sen ruh hadtası KATLİYAMCI bu varsın yarın yok olacaksın TÜRKİYE senim babanın çiftliği deyil Demokradi kazanacak HAKLARIN DEMOKRASİSİ KAZANACAK BİZ KAZANACAĞIZ DEMİRTAŞ SENİN KOKUŞMUŞ BURUŞMUŞ ÇÜRÜMÜŞ İĞRENÇ G...TÜNE TEKMEYİ ATACAK CUMHUR OLACAK EKREM İMAMOĞLU DA BAŞBAKAN BU İKİ GENÇ ADAM DEMOKRASİYİ GETİRECEK SENİ YARGILAYACAĞIZ AİLENLE BERABER EKREM İMAMOĞLU VE DEMİRTAŞ BU İKİ GENÇ ADAM İKTİDARA GELECEK BİJİ DEMİRTAŞ BİJİ EKREM İMAMOĞLU BİJİ HDP BİJİ DEMOKRASİ bizler 1000 önce vardık şimdide daha kuvetli olarak ebediyen var olacapız

SIRADAKİ HABER