Erdoğan'ın koruma polisi 'mobing' yüzünden intihar etti

İntahar eden koruma polisi 28 yaşındaki M.A.B.’nin bıraktığı mektupta ' Cenazeme hiçbir rütbeli gelmesin' dedi.

Erdoğan'ın koruma polisi 'mobing' yüzünden intihar etti

Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığında görevli polis memuru M.A.B.’nin dün sabah saatlerinde yaşamına son verdiği öğrenildi.

Ekip arkadaşları, M.A.B.’nin sabah göreve gelmemesi ve telefonunun kapalı olması üzerine kaldığı eve gitti. Polisler, kapının açılmaması üzerine çilingir yardımıyla eve girince polis memurunun cansız bedeniyle karşılaştı.

Odatv'de yer alan habere göre; Evinde yaklaşık 4 aydır yalnız oturan koruma polisinin yanında silahla bulunduğu aktarılırken, M.A.B.’nin bir de mektup bıraktığı belirtildi.

28 yaşındaki M.A.B.’nin bıraktığı mektupta ise polis merkezinde baskı gördüğü satırları kaleme aldığı görüldü.

'CENAZEME HİÇBİR RÜTBELİNİN GELMESİNİ İSTEMİYORUM'

M.A.B’nin bulunan mektubunda şu ifadelere yer veriliyordu:

“Personelini aşağılamak, tehdit etmek, meslekten etmek, küçük düşürmek, yalancı konumuna koymak en iyi yaptığınız iş olsa gerek. Her insanın bir gururu vardır ve ben o lafları kaldıramadım. Evet C.B. ve A.Ö. bina tesis ve kapılar size ait. Keşke yukarıda yazdıklarım yerine biraz da personele iyi davranıp hal hatır sormayı onları anlamayı deneseydiniz. Cenazeme M. Y. komiserim hariç hiçbir rütbenin gelmesini istemiyorum.”

Polisin olayla ilgili soruşturmaya devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2021, 18:17

YORUM EKLE
YORUMLAR
Medeniyet
Medeniyet - 2 ay Önce

''İnsan kemiklerinin çıktığı ve üstüne beton dökülen Ermeni Katolik mezarlığını dişi bulunduğu alanda inceleme yapmak isteyen heyete polis izin vermedi.''
Sadece kendisini var zanneden tek dişi bile kalmamış canavar...

Isci
Isci - 2 ay Önce

Kopekler sirtlani koruyorlar bu sirlan aslan gordumu hemen kuyrugunu salayarak hemen teslim oluyor bu korkak ahlaksiz kani bozukta turkiyenin sirtlani aslanlar iktidardan indirip yaptigi kirli adi pisliklerinde yargılanıp bisliklerinde bogulacak yok

SIRADAKİ HABER