En iyi erkek sunucu seçilen Varol: Bizi direkt kovdular, ilginç şeyler yaşadık

Ali İhsan Varol, Gezi eylemlerini programı Bloomberg HT ekranlarında gösterilen Kelime Oyunu’na taşımış ve hemen akabinde de kovulmuştu

En iyi erkek sunucu seçilen Varol: Bizi direkt kovdular, ilginç şeyler yaşadık

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Yarışma kategorisinde ödülün sahibi Teve 2’de yayımlanan Kelime Oyunu programının oldu. Programın sunucusu Ali İhsan Varol, ödülü Güneri Civaoğlu’nun elinden aldı. Varol, ödül töreninde yaptığı konuşmada “Anlatabilecek çok şeyim yok. Yöneticilerimizin makam odalarında uyuya kalmadık. Kovulmak üzereyken elektrikler de sönmedi. Direkt kovdular. İlginç şeyler yaşadık. Ve neticesinde buradayız, hepinize çok teşekkürler” ifadesini kullandı.

En İyi Erkek Sunucu ödülünü alan Acun Ilıcalı ise ödülünü eski haber müdürü İlker Yasin’den aldı ve Yasin’le yaşadığı anıları anlattı. İlker Yasin’in kendisini kovmak üzereyken son anda elektriklerin kesilmesi sonrasında kovulmaktan son anda kurtulduğunu söyledi. Varol ise Ilıcalı’nın bu hikayesine “Bizim öyle hikayelerimiz yok. Bizi direkt kovdular” diyerek gönderme yaptı.

Ali İhsan Varol, Gezi eylemlerini programı Bloomberg HT ekranlarında gösterilen Kelime Oyunu’na taşımış ve hemen akabinde de kovulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER