El Bab'da 2 asker hayatını kaybetti

Milli Savunma Bakanlığı duyurdu

El Bab'da 2 asker hayatını kaybetti

Milli Savunma Bakanlığı El Bab'da 2 askerin hayatını kaybettiğini, 2 askerin de yaralandığını duyurdu.

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Fırat Kalkanı bölgesindeki bir kirpi aracımıza teröristler tarafından yapılan saldırıda 2 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 arkadaşımız da yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Kirpi aracımıza yönelik gerçekleşen saldırı sonrası bölgedeki terör hedefleri belirlenerek derhal ateş altına alınmış ve etkili şekilde vurulmuştur. Terör mevzilerine yönelik cezalandırma atışlarımız sürmektedir. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bırakmayacağız!"

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2021, 15:00

YORUM EKLE
YORUMLAR
suriyeden çıkılmalı artık
suriyeden çıkılmalı artık - 2 ay Önce

sedat peker silah gönderdiğini kendi ağzıyla itiraf etti ya adamların ülkesinden bir çıkın artık millete daha neyi anlatmaya çalışıyorsunuz.suriyede ölen yarım milyon insanı sorumlusu bizim ülkenin katkısı çoook.üstüne birde hümanizm inanç istismarı şu bu demokratik hak edebiyatı yapmıyorlar mı.gelen şehitleri bile kendi siyasi çıkarlarına alet ediyorlar o derece bir yozlaşma vurdumduymazlık kasıt vicdansızlık aldatma zihniyyeti hakim.

gerçek
gerçek - 2 ay Önce

Bir sosyal medya platforumda el babta askerlik yapan bir kişiye denk geldim şöyle bir yazı yazdı çatışmanın oldugu günün bir önceki günü
ben nöbete gidiyorum yarın burları çok dıcak geçiçek dedi ve ertesi gün çatışma yaşandı

SIRADAKİ HABER