Ece Üner, Kim Kardashian'a 'kadın bedeni' üzerinden tepki verdi

'Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?'

Ece Üner, Kim Kardashian'a 'kadın bedeni' üzerinden tepki verdi

Show TV Ana Haber sunucusu Ece Üner, Ermeni asıllı ABD’li reality Show yıldızı Kim Kardashian’ın Azerbaycan ve Türkiye hakkındaki 'küstah' sözlerine yanıt verdi. Üner’in Kardashian’a verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu. Üner, "Kim Kardashian'ın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?" dedi. 

Bu ifadelerin ardından Üner’e 'Kardashian’ı kadın bedeni üzerinden, cinsiyetçi bir üslupla eleştirme' eleştirileri yöneltildi.
Ermenistan’ın sebepsiz saldırıların ve dezenformasyon kampanyasının kurbanı olduğunu savunan Kim Kardashian, Azerbaycan’ın savaş propagandası yaptığını ve sosyal medyayı bloke ettiğini de söyledi.

“Bakü’ye saldırgan güç kullanımını durdurması için çağrı yapılmalı, Azerbaycan’a ABD askeri yardım durmalı” diyen Kardashian, Türkiye’nin Bakü’ye silah ve savaşçı göndermemesi için uyarılmasını da talep etti. Kardashian, “Türkiye silah ve savaşçı göndermemesi konusunda uyarılmalı” ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Melikşah
Melikşah - 7 ay Önce

Kendisi o bölgeyi çok iyi incelemiş, bunlar bende niye yok diye üzülmüş olabilir. İstersen senin de olabilir. Sen haberlerde bunu seni dinleyenlere ,taraftarlarına duyur...

SIRADAKİ HABER