Dövülerek öldürüldü: Deliller yok edildi, gazeteci tehdit edildi

31 yaşındaki Ramazan Öksüz, bir eğlence mekanı çıkışında4 kişi tarafından dövülerek öldürüldü

Dövülerek öldürüldü: Deliller yok edildi, gazeteci tehdit edildi

Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde bir eğlence mekanından çıkışta 4 kişi tarafından dövülen Ramazan Öksüz (31) yaşamını yitirdi. Olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan sanatçı Feridun Düzağaç, olay yeri incelemesi yapılmadan kanların yıkandığını ve yerel gazetecinin tehdit edildiğini söyledi.

Olay, dün saat 03.30 sıralarında Bozcaada ilçesi Arka Deniz mevkiinde yaşandı. Ramazan Öksüz, bir barda eğlendikten sonra çıkışta 4 kişi ile tartışmaya başladı. Grubun tekmeleyip yumrukladığı Öksüz yerde hareketsiz kaldı. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kalbinin durduğu belirlenen Ramazan Öksüz, 45 dakikalık kalp masajına rağmen hayata döndürülemedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Feridun Düzağaç; "Yıllar içinde ‘bu eskiden güzel’ adada biriktirdiğimiz tüm anıları bir anda anlamsız kılan vahşi bir cinayete kurban verdiğimiz dadamız Ramazan, daha seni toprağına veremeden arkandan konuşan yerel vicdansızlığın ...gecenin son gemisiyle adaya geçip seni aramızdan çalan canilerin ...bu vahşet yaşanırken seyredip katline seyirci kalan soysuzların...olay yeri incelemesi yapılmadan kanını yıkayan kansızların ve bunlara cesaret verenlerin...yerel gazeteciyi “haberini yaparsan bedelini ödersin” ile tehdit eden adam kayırmacılığın....bir daha o barın açılmasına izin verecek izansızlığın kökü kuruyana kadar hatırana sahip çıkacağıma, sahip çıkılması için elimden geleni yapacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin olsun koca oğlan..." dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 10:01

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER