'Dönüşümden bir iki bina kalsa yeter' sohbetine erişim engeli

Beyoğlu Belediye Başkanı Yıldız ile Bilal Erdoğan arasında geçen 'kentsel dönüşüm' sohbeti ile ilgili haberlere erişim engeli getirildi

'Dönüşümden bir iki bina kalsa yeter' sohbetine erişim engeli

31 Mart seçimlerinde Beyoğlu Belediye Başkanı olan Haydar Ali Yıldız ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın 2014 yılında Okçular Vakfı tarafından düzenlenen bir etkinlikte geçen ve Kentsel dönüşümden bir şey kalırsa bize. Bir iki yer, bina olarak aldık mı yeter” ifadelerini içeren sohbete ilişkin çok sayıda habere erişim engeli getirildi. 
 
Birgğn'de yer alan habere göre, erişim engeli kararının gerekçesinde, “Söz konusu linklerde talep edene karşı hakaret içeren paylaşımlar yapıldığı, kişilik haklarına ağır saldırı teşvik ettiği, şeref, haysiyet ve onuruna yönelik fevkalade ağır hakaret ve saldırı içeriğinden dolayı bu sayfalara erişimin engellenmesini talep etmiştir. Dilekçe ve ekleri ile talebe konu internet haberleri incelendiğinde özetle, söz konusu linklerde talepte bulunanın kişilik haklarının edildiği anlaşıldığından talebin kabulüne karar verilmiştir” denildi.
 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 17:36

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
sana ne
sana ne - 1 yıl Önce

youtube gir bak bulursun sen gazateci olarak bunu sara bul ve yayinla nerde link ve nerde degil

neden?
neden? - 1 yıl Önce

https://www.youtube.com/watch?v=RB5E1fF_JAs

DAHA NE  OLSUN .?
DAHA NE OLSUN .? - 1 yıl Önce

İşte ispatı HIRSIZ HIRSIZDIR RUH HASTASI PSİKOPAT PEDERİDE KATLİYAMCI KATİL

SIRADAKİ HABER