DHA, Erdoğan'ın askerlik fotoğrafını 'çakı gibi asker' diye servis etti

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın askerlik fotoğrafını servis edildi

DHA, Erdoğan'ın askerlik fotoğrafını 'çakı gibi asker' diye servis etti

Doğan Haber Ajansı (DHA), AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1982 yılında İstanbul Tuzla Piyade Okulu'nda yedek subay olarak askerlik yaparken çekilen fotoğrafını abonelerine servis etti. DHA'nın fotoğrafı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun yemin töreni sonrası servis etmesi dikkat çekerken, fotoğrafın haber metninde Erdoğan için 'başkomutan' ve 'çakı gibi asker' ifadelerine yer verildi.

DHA, bugün abonelerine AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1982 yılında İstanbul Tuzla Piyade Okulu'nda yedek subay olarak askerlik yaparken silah arkadaşlarıyla çektirdiği fotoğrafı servis etti. DHA'nın geçtiği fotoğrafın haber metninde "Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan, askeri üniformayla, 'çakı gibi asker' olarak fotoğrafta yer alıyor" ifadelerine yer verildi.

MANİDAR ZAMANLAMA

Fotoğrafın servis edilmesi, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz cuma günü yapılan yemin töreninin sonrasına ve İdlib operasyonunun yapılmakta olduğu bir döneme denk gelmesi dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 10:08

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal erdoğan
Kemal erdoğan - 3 yıl Önce

Mal mal bakiyor

Sarya
Sarya - 3 yıl Önce

.....bir garip piyade

Einstein Serok
Einstein Serok - 3 yıl Önce

Tamam askerlik fotosunun yanına eğer yiyosa lütfen puantör çizelgesini ekleyin.çünkü askerlik yaparken sucuk istanbulda fabrikası işletmiş ve her cuma fabrika işçilerine namaz kıldırmış..Eee Cemaatin askeri böyle olur.adam yayla gibi askerlik yapmış.

Fhyre
Fhyre - 3 yıl Önce

Oğlunun fotoları yokmu ?

SIRADAKİ HABER