Devlet Bahçeli TBMM'nin açılışına katılamayacak

Yalçın, Bahçeli'nin doktor tavsiyesi üzerine, yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacağını bildirdi

Devlet Bahçeli TBMM'nin açılışına katılamayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacak.

Açıklama MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'dan geldi.

Yalçın yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

"Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir.

TBMM’nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahat döneminde yaşayabileceği öngürülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Sayın Devlet Bahçeli’nin istirahatleri, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatılmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir."

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 20:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fer
Fer - 1 yıl Önce

Nalı diksede kurtulsak. Bu kadar mide bulandırıcı mahlukat olmaz. Ölmesi için bol şanslar

Yux
Yux - 1 yıl Önce

Bu kan emici vampirin, bir önce Azrailin görevini yapması lazım. Neye bekliyor

SIRADAKİ HABER