Devlet Bahçeli'den seçim mesajı

"Zamanında yapılacak seçimlerde bu çürükler sandığın dibine gönderilecek"

Devlet Bahçeli'den seçim mesajı

MHP lideri Bahçeli, "Türk milleti zalim ve demokrasi muhaliflerine asla müsaade etmeyecek, zamanında yapılacak seçimlerde bu çürükleri sandığın dibine gönderecektir" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, “3 Mayıs Milliyetçiler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bahçeli'nin mesajının bir kısmı şöyle:

Milliyetçiliğin demokrasiyle özdeşliğinin derin izlerini, tam bağımsızlık ve hürriyetle birlikteliğinin kanıt ve kararlarını hiç kuşku yok ki 1940’lı yılların hüzün dolu sayfalarında görmek mümkündür. Bugünlerde demokrasi dışı arayışlarını gizlemeyen, sandıkta bulamadıklarını sokaklardan devşirmeye çalışan sefil siyasetçilerin, sefih destekçilerinin ağızlarından düşürmedikleri demokrasi elbette sahte ve sanaldır.

Bunların söz ve açıklamaları yalnızca demagojiden ibarettir. Müstebit kafalar, millete tepeden bakan anti demokratik emeller, milli iradeyi yok sayan işbirlikçi çevreler, “bir şekilde” sözüyle ateşle oynamaktadır. Bu şuursuzların dünü karışık, bugünü zifiri karanlıktır. Türk milleti bu zalim ve demokrasi muhaliflerine asla müsaade etmeyecek, zamanında yapılacak seçimlerde bu çürükleri sandığın dibine gönderecektir.

Türk milliyetçiliği geçmişte nasıl haksızlığa ve hıyanete direnmişse, günümüz de aynısını şevkle, heyecanla, imanla ifa etmektedir. Kaldı ki 3 Mayıs Milliyetçiler Günü; haksızlığa, mahrumiyete, eziyete, işkenceye, işbirlikçiliğe sabır, salabet, sağduyu, inanç, akıl ve azimle meydan okumanın ifade ve ilan kudretidir. Ve de her zaman saygıyla yâd edilecek, Türkçü/Turancı milliyetçi gönüllerde onurla yaşayıp yaşatılacaktır.

Bu vesileyle 3 Mayıs 1944’ün muhterem isimlerini, Türk milliyetçiliğinin simgeleşmiş yüzlerini, aynı zamanda aziz şehitlerimizi rahmetle, tazimle anıyorum. Allah hepsinden razı olsun diyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun." 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 10:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci emekli
Isci emekli - 12 ay Önce

Sandığa ilk gomulecek sen bunak adam sonra cok guvenim ulkeyi parsel parsel satan diktatörün gomulusu olacak yaziklar olsun sen ve senin gibi vatan hainlerine sandikta tarihin pisliklerinde kaybolacaksiniz

İhsan yılmaz
İhsan yılmaz - 12 ay Önce

Hangi demokrasiden bahs ediyorsun konuşanı içeri tıkma demokrasisimi o demokrasiniz sizin olsun.

Halk
Halk - 12 ay Önce

Sanki bü ülke Bahçeli’nin dedesinin köyüdür dedesinde ona miras kalmış şımarık ağa oğlu gibi köylülere davranıyor 80 milyon insanda geçiçi olarak dedesinin köyünde köle olarak Barındırıyor gibi hareket ediyor düşünüyor hiç bir zalim halkın elinde kurtuluşu olmamıştır mezara kadar deyil pazara kadardır

Mars
Mars - 12 ay Önce

Satılmış ağa muhtar olmadan ihtiyarlardın Senden hiç bir bok çıkmaz bu saaten sonra Kumar oynayan adamdan Ne hayır gelir Başbakan olsan ülke milletiyle beraber kumar makinesine atarsın

Melek
Melek - 12 ay Önce

Devlet bahçeli’nin, demokrasinin ne olduğunu öğrenmesi için , bu konuda ciddi bir eğitim alması gerekir

SIRADAKİ HABER