Demirtaş’ın avukatına, fotoğrafını paylaştığı için soruşturma

Demirtaş'ın duruşma salonunda çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşması nedeniyle başlatıldığını söyledi

Demirtaş’ın avukatına, fotoğrafını paylaştığı için soruşturma

HDP’nin tutuklu eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın avukatı Ramazan Demir hakkında Adalet Bakanlığı’nın talebiyle soruşturma başlatıldı.

Demir, soruşturmanın, Demirtaş'ın duruşma salonunda çekilen fotoğrafını sosyal medyada paylaşması nedeniyle başlatıldığını söyledi.

Soruşturmaya tepki gösteren Demir, Twitter'da şunları yazdı:

"Şu resimden dolayı Adalet Bakanlığının talebi ile İstanbul Barosu hakkımda disiplin soruşturması başlatmış. Avukatlar gününüz kutlu olmasın"

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 19:45

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
FAŞİTLER
FAŞİTLER - 1 yıl Önce

Oğul Demirtaş sana YA SABIR diyorum ama aslında benim sabrım taştı .Bu hususda senin ayağının tozu bile olamam Yeterinden fazla hak hukuk adaletsizlik varki nefes alsak tayyipin kini ,nefreti ,diktatörlüğü bizi TUTSAK etmek için leş kartalları gibi gibiside fazla tepemizde bekliyor . Nereye kadar bizi tutsak edecek . Bu resimşn suç sayılacak nesi varda avukatına soruşturma yapıyorlar bu şerefsiz namusuz KAHPELER . FAŞİTLER ASLINDA ŞÖYLE BİLİNEKİ tayyip denlen ruh sağlığı artık DELİ GÖMLEĞİ GİYECEK SON SEFAYA GELMİŞ BU diktatör dengesiz mahlük İSLAMCI FAŞİT ÖNDERİ . ÜLKEYİDE BÖYLE YÖNETMEK İSTİYOR .

SIRADAKİ HABER