Demirören AVM’de merdiven boşluğuna düşen çocuk hayatını kaybetti

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Demirören AVM’de, 27 Temmuz günü, bir çocuk yürüyen merdiven boşluğundan düşerek hayatını kaybetti

Demirören AVM’de merdiven boşluğuna düşen çocuk hayatını kaybetti

İstanbul’da bulunan Demirören AVM’de 2 gün önce bir çocuğun yürüyen merdiven boşluğuna düşerek hayatını kaybettiği iddia edilmişti.

Gazete Duvar’ın aktardığına göre, bir görgü tanığı, çocuğun Tunuslu ve 4 yaşında olduğunu olayın ardından, AVM’de sağlık çalışanı olmadığı için kalp masajını yardıma gelenlerin yaptığını ve çocuğun daha sonra hastaneye götürüldüğünü belirtti.

Olayın ardından savcılık ve AVM yetkililer tarafından inceleme yapıldığını belirten görgü tanığı, çocuğun yerde yatarken çekilmiş görüntülerini de iletti.

İleri Haber’e konuşan görgü tanıkları “Yürüyen merdivenlerin yanındaki boşluktan aşağı düştü, normalde merdiven kenarında cam olması gerekirken sadece bu katta cam ya da herhangi bir koruyucu önlem yok” demişti

AVM’de olayın yaşandığı yürüyen merdivenin cam koruması da zarar gördü ve daha sonra tamir edildi. Demirören AVM ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2018, 13:41

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER