Bursa’da CHP temsilciliğine saldırı

Daha önce iki defa tabelası sökülen ve camları kırılan Bursa CHP mahalle temsilciliğine, saldırı düzenlemeye hazırlanan 5 kişi gözaltına alındı

Bursa’da CHP temsilciliğine saldırı

25 Ekim’de saldırıya uğrayan CHP’nin Bursa Dikkaldırım Mahalle Temsilciliği’ne 2. kez saldırı girişimi yaşandı.

CHP Dikkaldırım Mahalle Temsilciliği'ne gelip görevlileri tehdit ettikleri ve duvarlara provokatif yazılar yazdıkları iddiasıyla 5 kişi gözaltına alındı.

CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, partilileri tehdit ettiğini belirttiği şahısları parti binası önünde görünce gözaltına aldırttı.

Şahısların gözaltına alınması sırasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Mahalle temsilciliğinin karşısındaki duvarlara provokatif yazılan yazılar ise Osmangazi Belediyesi temizlik işçileri tarafından boyayla silindi.MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu da mahalleye gelerek CHP'lilere destek oldu.

Mahalle temsilciliğinin karşısındaki duvarlara provokatif yazılan yazılar ise Osmangazi Belediyesi temizlik işçileri tarafından boyayla silindi.

MHP Bursa İl Başkanı Tevfik Topçu da mahalleye gelerek CHP'lilere destek oldu. Polis ekipleri, gerginliğin yaşandığı mahalledeki vatandaşları sakinleştirmeye çalıştı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 13:53

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER