Buldan ve Temelli'den Bahçeli'ye: 'Geçmiş olsun'

Devlet Bahçeli rahatsızlığından sonra bugün ilk kez TBMM’ye geldi

Buldan ve Temelli'den Bahçeli'ye: 'Geçmiş olsun'

Geçen ay üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi nedeniyle hastaneye kaldırılan ve bir süredir istirahat eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün ilk kez Meclis’e geldi.

Çok sayıda milletvekilinin geçmiş olsun dileklerini ilettiği Bahçeli’nin yanına HDP Eş Genel Başkanları Sezai Temelli ve Pervin Buldan da tokalaşarak bir süre sohbet etti.

TBMM Başkanı Mustafa Şentop’un yönettiği 2020 Merkezi Yönetim Bütçe ve 2018 Kesin Hesap Kanun Teklifi görüşmelerinin açılışına Bahçeli’nin yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli de katıldı.

Kılıçdaroğlu, Temelli ve Buldan görüşmeler öncesinde diğer milletvekilleri ile birlikte Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerini iletti.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeynep Abdullah
Zeynep Abdullah - 1 yıl Önce

Çok mu gerekli? Bu kadar kan varken bunu yapmak zavallıca bir durum

Bikes
Bikes - 1 yıl Önce

Sayın temelli ve sayın Buldan, hiç mi hiç iyi etmediniz, adamın kürde ve o isme tahammülü yok,kurtten ve partisinden nefret ediyor,siz hâlâ el uzatiyorsunuz,bu ne ne size bunun için mı oy veriyoruz,madem bu kadar zulümden sonra bile dostsaniz ,bari Allah esirgesin onlara oy versek onlar daha orijinal.Degilmi yani? üzüldüm hemde çok, Selahattin i içeri atsınlar,siz can dost , maşAllah, maşAllah...

SIRADAKİ HABER