Bilal Erdoğan: Herkes bir Playstation’ı olsun ister ama herkesin alabileceği şeyler değil

Bilal Erdoğan İstanbul Marmaracık tesislerinde düzenlenen geleneksel sporlar temalı Marmaracık Gençlik Kampı’na katıldı

Bilal Erdoğan: Herkes bir Playstation’ı olsun ister ama herkesin alabileceği şeyler değil

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, cep telefonunda kullandığı uygulamalar için, “Mesajlaşma uygulaması olarak Bip ve Signal var. WhatsApp kullanmıyorum, herkeste olduğu için sizi ulaşılabilir kılıyor. Hala SMS kullanıyorum” dedi. Erdoğan, gençlerin teknolojik ürünlere ulaşım konusunda yaşadıkları problemin ne zaman giderilebileceği sorusuna ise “Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil” karşılığını verdi.

Bilal Erdoğan İstanbul Marmaracık tesislerinde düzenlenen geleneksel sporlar temalı Marmaracık Gençlik Kampı’na katıldı. Erdoğan, burada teknolojik ürünlerin tanıtımını yapan Shift Delete internet sitesinin kurucusu Hakkı Alkan’ın programına katılarak teknoloji ile ilgili soruları yanıtladı. 

'HERKES BİR PLAYSTATİON OLSUN İSTER' 

Program sunucusunun gençlerin teknolojik ürünlere ulaşım konusunda yaşadıkları problemin ne zaman giderilebileceği sorusu üzerine ise Erdoğan şunları söyledi:

“Herkes bir playstation’ı olsun ister. Ama herkesin alabileceği şeyler değil. Akıllı telefonlar her eve girmiş oldu, ucuz tabletler üretildi, Milli Eğitim’in tablet kampanyası vardı. Evimize bulaşık makinesi geldiğini hatırlıyorum, büyük olaydı. Şimdi bulaşık, çamaşır makinesi değil başka şeyler…Burada püf nokta bizim ortaya teknolojik ürün koyabilmemiz.”

Kaynak: ANKA

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 20:10

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
YORUMLAR
Isci emekli
Isci emekli - 1 ay Önce

Fakir fukaranin hakkını calmasaydiniz herkese tablet yeterdi baban biz geldigimizde çamaşır makinesi yoktu diyor demeki varmis allah burnunuzdan fitil fitil getirsin soyu hirsiz ahlaksiz cahil din somuren puslikler

SIRADAKİ HABER