Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız bizi en kötüye hazırladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, darbe girişimine ilişkin “Hemen kendimizi olabilecek en kötü şeye hazırladık. Zaten babadan öğrendiğimiz de hep onlara hazırlıklı olmak. Cumhurbaşkanımız bizi o şekilde hazırladı” dedi

Bilal Erdoğan: Cumhurbaşkanımız bizi en kötüye hazırladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, darbe girişimi gecesi yaşadıklarını anlattı. 

Bilal Erdoğan, "Hemen kendimizi olabilecek en kötü şeye hazırladık. Zaten babadan öğrendiğimiz de hep onlara hazırlıklı olmak. Cumhurbaşkanımız bizi o şekilde hazırladı. Allah ondan razı olsun" dedi.

DHA'nın haberine göre; Atlı Okçuluk Şampiyonası için Kayseri'ye giden Bilal Erdoğan şunları söyledi:

"Şunu da gördük, asıl koskoca, büyük Türk ailesinin birer ferdi olarak, kaderini artık bu memleketin, bu toprakların kaderine bağlamış insanlar olarak, bütün milletin o şekilde yetiştiğini görmek bizleri onurlandırdı, gururlandırdı. Elhamdülillah bu millet, bu topraklara nasıl sahip çıkacağını, dışarıdan gelebilecek hangi hayasız taarruz olursa olsun, sahip çıkacağını da göstermiş oldu.

"O gece bütün sıkıntılarıyla Elhamdülillah geride kaldı. Şimdi hem Türkiye'de böyle şeylerin tekrarlanmaması için gerekli yapısal değişikliklerin, büyük ciddi adımların atılması zamanı. Hem de ondan sonra hayatımıza devam etme zamanı."

Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 10:22
YORUM EKLE