Berat Albayrak'ı genel başkanlığa mı hazırlıyorlar?

AKP Genel Başkanlığı için bir süredir Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın ismi geçiyor.

Berat Albayrak'ı genel başkanlığa mı hazırlıyorlar?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "cumhurbaşkanlığı" ile "parti genel başkanlığını" ayıracağı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın ise genel başkanlık için Anadolu ziyaretlerine çıktığı öne sürülüyor.

"ALBAYRAK'IN ANADOLU TURU BİR HAZIRLIK"

ABC Gazetesi'nde yer alan habere göre, Bakan Albayrak’ın son haftalardaki Anadolu turu da bunun hazırlığı olarak gösteriliyor. Berat Albayrak’ın toplum tarafından kabulünü sağlamak için gezilerin organize edildiği iddiası kulislerde konuşuluyor.

BARAJ YÜZDE 7 VEYA YÜZDE 5'E Mİ ÇEKİLECEK?

Öte yandan bir başka senaryo da seçime 1.5 yıl kala barajın yüzde 7 ya da 5’e çekilmesi. Bunun da muhalefette olası bir geniş ittifakın önünü kesmek için yapılabileceği belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2020, 08:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
çöküş kaçınılmaz
çöküş kaçınılmaz - 1 yıl Önce

bu akp bu kadar popüler olması vesayetle mücadele yapıyoruz demesiydi şimdiki haline bak demek bir ülkede birileri hangin kavramları seçiyorsa ona dikkat etmek gerek kendilerinin hedefi de o oluyor.tayyip erdoğan vesayeti kuruldu anlaşılan.iyi veya kötü bir lider zamanında teveccüh gerdü liderlik yaptı buna lafımız yok ama.kendinden sonrakiler haketmedikleri halde bunu putlaştırarak sürdürmelerine karşıyız.nasıl kemalizmi tasvip etmiyorsak tayyibizmede karşıyız hakeden çalışan ülkeye faydası olanlar lider olsun.isimleri putlaştırıp mirasyedi gibi bunu sürdürmeleri eninde sonunda ülkeye zarar veren boyuta gelince insanlar diyor haa bu o değil bu başka o becerikli bu beceriksiz eline yüzüne bulaştırıyor niye biz başka alternatife bakmıyalım diyor geriye bakınca baya enerji israfı olmuş oluyor.

SIRADAKİ HABER