Belediye meclisinde AKP'ye tepki: Bu yüzden oy kaybediyorsunuz

Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda salona giren bir kişi AK Partililere tepki gösterdi

Belediye meclisinde AKP'ye tepki: Bu yüzden oy kaybediyorsunuz

Trabzon Belediye Meclisi'ne toplantı sırasında giren bir kişi kentsel dönüşümde mağdur edildiğini söyledi. Ali Kaya isimli vatandaş "Böyle olmaz, Ben AK Partiliyim, 2011-12’den beri oy veriyorum. Ama bundan dolayı AK Parti artık oy kaybediyor" diye bağırarak sesini salona duyurmaya çalıştı. Belediye Başkanı "Derdiniz anlaşılmıştır" cevabını verdi.

Trabzon’da Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda salona giren bir kişi AK Partililere tepki gösterdi. Çarşıbaşı ilçesinde kentsel dönüşüm kapsamında yerinin alındığını ve kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini söyleyen kişi mağdur olduğunu belirtti ve “Bundan dolayı AK Parti artık oy kaybediyor” dedi.

Salona girdikten sonra bağırarak konuşmaya başlayan Ali Kaya isimli kişi “Böyle olmaz, Ben AK Partiliyim, 2011-12’den beri oy veriyorum. Ama bundan dolayı AK Parti artık oy kaybediyor. Ya kentsel dönüşümü yapın, ya da yerlerimizi geri verin. Arıyorum telefonuma bakmıyorlar. İlçe belediye başkanı ilgilenmiyor. Senden 1 aydan beri randevu istiyorum alamıyorum. 100 tane adam çalıştırıyorum. Bankaya yeri verip kredi alıp işçilerime dağıtacağım, kredi alamıyorum. Yerimi bana geri verin, bunu hızlandırın rica ediyorum. vatandaşa bu kadar eziyet etmeyin. Oy verdiğimiz adamlar hizmet etsin” dedi.

Meclisi yöneten Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sitem eden Kaya’ya “Derdiniz anlaşılmıştır” şeklinde cevap verdi. 
Kaynak: Haber61
 

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 19:27

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER