Bedelli askerlik için yarın da başvuru yapılabilecek

Ücretlerini yatıranların işlemlerini yapabilecekleri son tarih 5 Kasım

Bedelli askerlik için yarın da başvuru yapılabilecek

Milli Savunma Bakanlığı, bedelli askerlik başvurularının yarın da kabul edileceğini duyurdu. Ziraat Bankası, askerlik şubeleri, bedelli askerlik işlemleri nedeniyle hafta sonu da hizmet verecek

Bedelli askerlik hizmetinden yararlanmak isteyenlerin 3 Kasım 2018 Cumartesi günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerekiyordu. Milli Savunma Bakanlığı, mağduruiyetlerin yaşanmaması için harekete geçti.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Bedelli askerlik hizmeti son başvuru tarihi olan 03 Kasım 2018’in hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle; vatandaşlarımızın mağduriyetinin önlenmesi maksadıyla askerlik şubelerinde hafta sonu mesaiye devam edilecektir" denildi.

Başvuruda bulunduktan sonra ücretlerini yatıranların işlemlerini yapabilecekleri son tarih ise 5 Kasım 2018 Pazartesi...

Ziraat Bankası hafta sonu da Bedelli Askerlik ödemelerini almaya devam edecek.

Yapılan açıklamada, "Bedelli askerlik hizmeti başvuruları için askerlik şubelerinde hafta sonu mesaiye devam edilecek olması nedeniyle, Bankamız da 81 ildeki ve KKTC’deki toplam 127 şubesi ile 3 Kasım Cumartesi ve 4 Kasım Pazar günleri 10.00-17.00 saatleri arasında bedelli askerlik ödemelerini almaya devam edecektir. 3 Kasım Cumartesi ve 4 Kasım Pazar günleri 10.00-17.00 saatleri arasında açık olacak Şubelerimiz www.ziraatbank.com.tr internet sitesinden öğrenilebilecektir." denildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 13:53

Demokrat Haber'e Bağış Yap >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER