Başbakan'ın danışmanının konferansında protestocu 2 kişiyi dövdüler

Konferansta dayak....

Başbakan'ın danışmanının konferansında protestocu 2 kişiyi dövdüler

Başbakan Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut'un dün sunum yaptığı sırada protesto eylemi yapan 2 kişiye salonda bulunanlar saldırdı. Yaşananlar dinleyici koltuklarında bulunan bir kişinin kamerasına yansıdı.

Protestonun içeriği ve ne şekilde başladığı anlaşılmıyor, ancak bundan sonra yaşananlar dinleyici koltuklarında bulunan bir kişinin kamerasına yansıyor.

Protestocular kızgın dinleyiciler tarafından yumruklanıyor. Bu sırada kürsüde bulanan Yiğit Bulut defalarca "bırakın dokunmayın" "Arkadaşlar dokunmayın bir dakika. Arkadaşlar vurmayın. Arkadaşlar bir durur musunuz? Arkadaşlar provokasyona gelmeyin" diye seslenmesine rağmen protestocular yumraklanmaya devam ediyor.

Söz konusu görüntüler Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Başdanışmanı Yiğit Bulut, dün Üsküdar'daki Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde, "Yeni Türkiye Yolunda Milli İrade" başlıklı bir konferansı sırasında çekildi ve paylaşıldı. Protestocuların odak dergisinin 2 çalışanı olduğu ve onlara sert müdahale edenler arasında polisin de olduğu, bu iki kişinin gözaltına alındığı belirtiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2014, 23:41
YORUM EKLE